Menu

Kalendář akcí

Nejsou naplánované žádné akce.

Statistiky

V této sekci naleznete dva druhy statistik, a to soupis pádů a závodů. Výsledky závodu mají spíše informativní charakter a nejsou z nich vyvozovány žádné závěry - nikdo si nedovolí tvrdit, že snad nějaký koníček není dostatečně šikovný.
Statistiky pádů - to je jiná.

Pády jsou zapisovány s největší možnou pečlivostí buď samotnými uživateli (jezdci), kteří si mohou zapsat pouze svůj pád, nebo správci těchto stránek, kteří mohou zapisovat pády všech, ať už registrovaným užiatelům, nebo jezdcům bez profilu na těchto stránkách.

Pády jsou podle typu a závažnosti rozřazeny do následujících kategorií s příslušným bodovým ohodnocením:

Sesun při blbinách
1
Pád chybou jezdce
Např. jezdec cválá na kruhu a kůň rovně
2
Kozlování na vyjížďce
3
Kozlování na jízdárně
4
Pád na závodech
Ostuda jako brno
5
Pád s koněm
Děsivé...
6
Pád s vážným úrazem
Zlomenina, amputace, ... - léčba alespoň 1 měsíc
10

Možná si říkáte, proč byste se měli sakra chlubit svými pády. Opověď je jednoduchá - abyste mohli vyhrát Soutěž o největší shnilou švestku.

Aby se váš pád dostal do této soutěže, je nutné ho na stránkách vytvořit - pokud jste zaregistrovaní, můžete to provést ve svém profilu, pokud nejste zaregistrovaný uživatel a ani se jím netoužíte stát, musíte dostatečně zatlačit na správce stránek, aby tak učinili za vás.
Po samotném vložení pádu musí být ještě zkontrolován správcem, který ho poté do soutěže povolí (to víte, soutěživost je veliká a zveličovat umíme všichni) - nepovolené pády se ve výpisech objevují zašedle.

Pokud si nechcete hned lámat ruku, abyste získali dostatek bodů a tím se stali vítězem, nezoufejte, soutěž má dvě kategorie - hraje se na body, ale také na počet pádů.

Kromě střádání informací pro zmíněnou soutěž, má sekce pády další zajímave funkce, jimiž jsou zobrazování pozic pádů na interaktivní mapě a také vytváření grafů četnosti pádů v průběhu let pro koníky i jezdce.